ekskluzywne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 256 tysięcy złotych do sprzedaży. 1 pokój. Studio. Kawalerka.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 400 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze 8-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 40 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– balkon
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament do sprzedaży znajduje się na terenie prestiżowej inwestycji z bujnymi ogrodami wewnętrznymi, terenami zielonymi, fitness klubem, basenem krytym oraz małym centrum handlowo-usługowym. Nieopodal ścieżki rowerowe w pobliżu Odry stanowiące znakomite miejsce na aktywny wypoczynek. Doskonała lokalizacja! Luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się również jako zakup inwestycyjny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w opcji wykończenia „pod klucz”.

Przy zakupie luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-10513)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999