przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 549 tysięcy złotych do sprzedaży. Trzy pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 419 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze sześciokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 74 metry kwadratowe. Luksusowy apartament na sprzedaż gotowy do zamieszkania przez nowych lokatorów.

Ogrzewanie podłogowe, doskonała lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości materiały wykończeniowe to największe zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy dostępne miejsce w garażu podziemnym (do wykupienia bądź najmu). Wszystkich pozostałych – niezwykle praktyczne miejsce w piwnicy.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:  balkon + 2 sypialnie + łazienka + pokoju dzienny + przedpokój + kuchnia. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są odremontowane, wyposażone oraz umeblowane. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu zapewniamy kompletną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10720)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl
tel. +48 91 30 70 270
tel. +48 534 630 410