komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż to na pewno najwyższy standard, atrakcyjna cena 430 000 złotych oraz wygodna powierzchnia 47,3 m2 w jedenastokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim, wygodne VIII piętro, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 9 091 zł/m2. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Ponadto skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją zieloną lokalizacją bezpośrednio przy Jasnych Błoniach i Parku Kasprowicza. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostało pieczołowicie odremontowane w 2017 roku, kiedy to wymieniono instalację elektryczną, wodną, piony i podłogi; wyremontowano kuchnię i łazienkę. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje zabudowę kuchni i meble ruchome widoczne na zdjęciach.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1149)

Kontakt:
e-mail: e.osinska@wgn.pl