po lewej salon i aneks kuchenny, po prawej hol w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Tarnów

Apartament na sprzedaż Tarnów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 299 tysięcy złotych,a także komfortowa powierzchnia 50 mkw. w trzykondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód, wygodne pierwsze piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 980 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w prestiżowej lokalizacji nieopodal wrocławskiego Rynku. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: salon + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + przedpokój + balkon. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica + miejsce parkingowe na zamkniętym terenie. Duże wrażenie robi także przepięknie utrzymany ogród.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2636)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl