prestiżowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Turcja (Alanya)

Apartament na sprzedaż Turcja (Alanya)

Ekskluzywny apartament w Alanya (Turcja) za 65 tysięcy EUR do sprzedaży. Jeden pokój. Studio. Kawalerka. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi tylko 3 986 zł.
Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze ośmiokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 70 metrów kwadratowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są całkowicie wyposażone i umeblowane (najlepsi, tureccy producenci).

Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest zapierający dech w piersiach widok na Morze Śródziemne oraz góry Taurus. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może bajkową lokalizacją na terenie prestiżowego kompleksu mieszkaniowego, na Riwierze Tureckiej pośród drzew cytrusowych, palm, kwiatów, 190 metrów od piaszczystej plaży. Nad bezpieczeństwem wszystkich lokatorów czuwa całodobowy monitoring. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do wprowadzenia się.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon/sypialnia + przedpokój + aneks kuchenny + balkon + łazienka. Zapraszamy do współpracy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin Prawobrzeże, ul. Rydla 50 CH HELIOS. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (206-111)

Kontakt:
e-mail: e.syrenicz@wgn.pl
Tel. +48 793 523 333