prestiżowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Turcja Cypr (Esentepe)

Apartament na sprzedaż Turcja Cypr (Esentepe)

Ekskluzywny apartament w Esentepe (Turcja Cypr) za 571 301 złotych do sprzedaży. Dwa pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 721 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 85 metrów kwadratowych. Cena może ulec zmianie ze względu na wahania kursów walut.

Doskonała lokalizacja sto metrów od plaży, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to największe zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Nieopodal znajduje się wiele sklepów, punktów usługowo-handlowych, basenów, siłowni, barów, restauracji itp. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany również osobom, które chcą bezpiecznie ulokować swój kapitał. Inwestycja w takiego rodzaju nieruchomość staje się rentowna w niedługim czasie od jego zakupu. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano przynależny parking.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: taras + przedpokój + łazienka + salon + część jadalniana + 2 sypialnie + aneks kuchenny. Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie wyposażony i umeblowany. Nowoczesny design. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (204-85)

Kontakt:
Tel. +48 507 542 999