nowoczesna jadalnia i aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Ustroń

Apartament na sprzedaż Ustroń

Ekskluzywny apartament w Ustroniu (śląskie) za 374 tysięcy złotych do sprzedaży.
3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 857 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze 2-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 77 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim (na zdjęciach pokazana jest wizualizacja).

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + aneksem kuchennym + 2 sypialnie + łazienka + taras + wiatrołap + taras. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje dodatkowa opcja zakupu miejsca parkingowego (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament wyróżnia się niecodziennie spotykanym, wysokim standardem wykończenia przy użyciu najlepszej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Z okien rozpościera się imponujący widok.

Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, nieopodal centrum to kolejny z mocnych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Nowy właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty 2% podatku PCC. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Powyższe informacje na temat oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie

zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25545)

Kontakt:
Tel. +48 691 951 931