komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Bolesławcu

Apartament na sprzedaż w Bolesławcu

Luksusowy apartament trzypokojowy w Bolesławcu (dolnośląskie) za 236 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 58,6 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament znakomicie nadaje się dla osób szukających najwyższego standardu, najlepszych jakościowo materiałów, komfortu, prestiżu i funkcjonalności.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco:
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój.
Nieopodal ekskluzywnego apartamentu znajdują się liczne miejsca parkingowe. W niedalekiej odległości sklepy spożywcze, dyskonty handlowe, stacje benzynowe, szkoły, przedszkola, przychodnia, kościół. Luksusowy apartament objęty słynnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11026)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 090 901