prestiżowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Hiszpanii (Costa Blanca) za 194 tys EUR

Apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Costa Blanca)

Luksusowy apartament trzypokojowy w Costa Blanca (Hiszpania) za 194 tysięcy EUR na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2018 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 85 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południowy wschód. Ekskluzywny apartament na sprzedaż w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. W cenie zawarto już opłatę za miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

Wnętrze luksusowego apartamentu tworzą: salon + taras + 2 lub 3 sypialnie + łazienka + kuchnia. Mocnym atutem ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest jego elitarna lokalizacja 100 m od morza, na terenie osiedla w śródziemnomorskim stylu, z czterema basenami oraz dużymi obszarami zieleni. Ekskluzywny apartament przygotowany do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Luksusowy apartament objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”. Do ceny netto należy doliczyć 10% VAT a także ok. 3% kosztów notarialnych. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje uprzednio wybranych luksusowych apartamentów, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie itp. (188-1833)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590