zaprojektowane w nowoczesnym stylu wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Hiszpanii (Costa del Sol, Malaga)

Apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Costa del Sol, Malaga)

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Costa del Sol, Malaga (Hiszpania) za 895 tysięcy EUR do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 155 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament poszczycić się może najwyższym standardem na europejskim poziomie oraz wykończeniami z materiałów najlepszej jakości.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą: salon + taras + 2 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze + 2 łazienki + przedpokój + kuchnia. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zaawansowany system alarmowy. Z okien oraz tarasu luksusowego apartamentu rozpościerają się imponujące widoki na morze.

Przyszli właściciele ekskluzywnego apartamentu będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych basenu i ogrodu oraz otrzymują 15 – 20% zniżki na restauracje, bary i SPA. Dodatkowo istnieje opcja skorzystania z usługi serwisu sprzątającego. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych, innych luksusowych apartamentów, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Ekskluzywny apartament objęty został popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo. Posiadamy bogatą ofertę nieruchomości w Hiszpanii. (188-3805)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590