prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Hiszpanii (Kartagena)

Apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Kartagena)

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Kartagena (Hiszpania) za 137 – 149 tysięcy EUR do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego budynku z 2017 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 70 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południe. Luksusowy apartament objęty znanym i słynnym programem „0% prowizji od kupującego”. Do ceny netto należy doliczyć 10% podatku VAT oraz ok. 3% kosztów notarialnych.

Luksusowy apartament do sprzedaży w standardzie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z uwzględnioną w cenie opłatą za miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Luksusowy apartament wyróżnia się niebywale atrakcyjną lokalizacją w samym centrum, 10 minut spaceru do malowniczych, piaszczystych plaż oraz krystalicznie czystej wody Morza Śródziemnego. Nieopodal znajdują się baseny, tereny zielone oraz liczne miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + przedpokój + 2 sypialnie + aneks kuchenny + taras + 2 łazienki. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych ekskluzywnych apartamentów, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie itp. (188-1856)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590