nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu w Katowicach na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Katowicach

Ekskluzywny apartament typu studio w Katowicach (śląskie) za 270 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na piątym piętrze, w jedenastokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 30 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament stanowi również doskonałą propozycję jako dochodowa inwestycja i lokata kapitału.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależną komórką lokatorską (dodatkowo płatna 10 500 zł). Luksusowy apartament wykończony i urządzony w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszych jakościowo materiałów. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: salon/sypialnia + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny.

Ogromną zaletą luksusowego apartamentu jest jego elitarna, prestiżowa lokalizacja na terenie słynnego i popularnego osiedla. Serdecznie zapraszam do oglądania luksusowego apartamentu. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-13289)

Kontakt:
Tel. +48 733 266 466