nowocześnie urządzony i umeblowany apartamentu do sprzedaży w Krakowie

Apartament na sprzedaż w Krakowie

Ekskluzywny apartament 3-pokojowy w Krakowie (małopolskie) za 1,038 mln złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na II piętrze 4-kondygnacyjnego budynku z 2008 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 86,56 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na północ i południe. Luksusowy apartament przygotowany do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywny apartament objęty popularnym wśród klientów programem „0% prowizji dla kupującego”.

Luksusowy apartament składa się z 2 poziomów, na których znajdziemy: salon + kuchnię + 2 sypialnie + 2 łazienki + hol + balkon. Wszystkie pomieszczenia i pokoje wykończone w bardzo wysokim standardzie przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Wnętrze niezwykle słoneczne, jasne i widne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z kompletnym wyposażeniem.

Prestiżowa lokalizacja w nowoczesnym i komfortowym budynku na krakowskim Salwatorze – jednej z najpiękniejszych i najmodniejszych dzielnic Krakowa, blisko Starego Miasta i Zamku Królewskiego na Wawelu. Nieopodal liczne sklepy, restauracje, plac targowy, przedszkola i szkoły, poczta. Do luksusowego apartamentu przynależy ogród, do którego dostęp mają wyłącznie mieszkańcy budynku oraz miejsce postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 45 tys. zł).

Ekskluzywny apartament dedykowany najbardziej wymagającym klientom, a w szczególności osobom ceniącym prestiż, komfort i bezpieczeństwo. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zakup luksusowego apartamentu. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-789)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
Tel. +48 570 927 907