wizualizacja ekskluzywnego salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Krakowie

Apartament na sprzedaż w Krakowie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Krakowie (małopolskie) za 405,5 tysiąca złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku z 2018 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 58 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim, co zwalnia przyszłego właściciela z opłaty podatku PCC. Luksusowy apartament objęty został popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój + taras. Dodatkowo istnieje możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej.

Atrakcyjna lokalizacja w nowoczesnym budynku, na krakowskich Klinach, w otoczeniu zieleni to mocny atut tej oferty. Nieopodal znajduje się szerokie zaplecze usługowo-handlowe oraz rozległe tereny rekreacyjne, do Zakrzówka jest ok. 5 km. Inwestycja ta charakteryzuje się ponadczasową formą architektoniczną i jasnymi kolorami elewacji oraz przeszkleniami, które doskonale wpisują się w otoczenie inwestycji. Ekskluzywny apartament dedykowany najbardziej wymagającym klientom, a w szczególności rodzinom z dziećmi, a także osobom które szukają najwyższego standardu, najlepszych jakościowo materiałów, prestiżu, komfortu oraz ciszy i spokoju.

W ofercie posiadamy również inne luksusowe apartamenty o innym metrażu, celem szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu. Serdecznie zapraszam również na prezentację ekskluzywnego apartamentu. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zrealizowanie inwestycji. Na zamieszczonych wizualizacjach znajdują się przykładowe aranżacje, luksusowy apartament sprzedawany jest w stanie deweloperskim.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-404)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
Tel. +48 570 927 907