nowoczesny salon, jadalnia i aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Krakowie

Apartament na sprzedaż w Krakowie

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Krakowie (małopolskie) za 400 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na trzecim piętrze sześciokondygnacyjnego budynku z 2010 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 53,63 metra kwadratowego. Luksusowy apartament o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, niezwykle komfortowy, ekskluzywny i prestiżowy.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie zamkniętego osiedla z monitoringiem, w spokojnej i cichej okolicy, w sąsiedztwie prestiżowej zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych to kolejne mocne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Dodatkowo elitarny apartamentowiec, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament, wyróżnia się nowoczesną architekturą. Dużą zaletą ekskluzywnego apartamentu jest również balkon biegnący dookoła z pełną balustradą.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco: salon + aneks kuchenny + część jadalniana + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu urzeka swoim nowoczesnym designem i nie wymaga od przyszłych właścicieli żadnych nakładów finansowych. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-849)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
Tel. +48 574 577 377