stylowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Krakowie

Apartament na sprzedaż w Krakowie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Krakowie (małopolskie) za 449 616 złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku z 2018 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 78,88 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament wyróżnia się doskonałą lokalizacją w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu północnych dróg wylotowych z Krakowa. W okolicy przeważa prestiżowa zabudowa jednorodzinna. To wprost wymarzone miejsce na spacery z dala od miejskiego hałasu.

Wnętrze luksusowego apartamentu niezwykle przestronne, komfortowe, wygodne i prestiżowe. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + pralnia/kotłownia + garderoba. Na osobną uwagę zasługuje tereny osiedla, na którym znajduje się ekskluzywny apartament do sprzedaży, gdyż jest w całości ogrodzony z automatycznie otwieraną bramą wjazdową. Znajdziemy tu liczne, ogólnodostępne miejsca postojowe dla wszystkich mieszkańców w ilości odpowiadającej ich zapotrzebowaniu. Architekturę zaprojektowano w sposób przyjemny dla oka zarówno konstrukcyjnie, jak i kolorystycznie. Serdecznie zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-850)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
tel. +48 574 577 377