nowoczesny aneks kuchenny i fragment salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Krakowie

Apartament na sprzedaż w Krakowie

Luksusowy apartament 4-pokojowy o powierzchni 128 m2 w Krakowie (małopolskie) w cenie 1,4 mln zł na sprzedaż.Ekskluzywny apartament usytuowany jest na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament bardzo widny, jasny i słoneczny, a na dodatek bardzo komfortowo urządzony w wysokim standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszej jakości. Ekskluzywny apartament dedykowany osobom ceniącym komfort, wygodę, luksus oraz ciszę

Dokonała lokalizacja – luksusowy apartament mieści się nieopodal centrum i Rynku. Na straży bezpieczeństwa domowników oraz ich dobytku stoją solidne drzwi antywłamaniowe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą: salon + taras/balkon + aneks kuchenny + garderoba + 3 pokoje + sypialnia + 2 łazienki.

Powyższy opis ekskluzywnego apartamentu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Izabela Jaśkiewicz (licencja nr: 23416). Dla każdego klienta oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnego apartamentu. Oferta licencjonowanego pośrednika gwarancją bezpiecznej transakcji. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu i do współpracy. (189-354)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl
Tel. +48 511 401 023