komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Kwidzynie

Apartament na sprzedaż w Kwidzynie

Ekskluzywny apartament 4-pokojowy w Kwidzynie (pomorskie) za 399 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na parterze kamienicy. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 120 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament przygotowany od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywny apartament objęty słynnym i popularnym wśród klientów programem: „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a pośrednik wynagradzany jest tylko przez sprzedającego.

Wnętrze luksusowego apartamentu niezwykle prestiżowe, przestronne i komfortowe. W skład ekskluzywnego apartamentu wchodzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– 3 sypialnie
– 2 kuchnie
– 2 łazienki
– 2 przedpokoje
– taras.
Ponadto do luksusowego apartamentu przynależą:
– 3 piwnice
– 1/2 część strychu
– 1/2 udziału we własności działki grunt o powierzchni 645 m2

Ekskluzywny apartament o dużym potencjale – możliwość podziału i zrobienia 2 osobnych apartamentów. Cena luksusowego apartamentu do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Wnętrze z „niepowtarzalnym klimatem”. Ekskluzywny apartament dedykowany najbardziej wymagającym klientom, a w szczególności tym osobom, które cenią prestiż, komfort, luksus, swobodę, solidność, przestrzeń i światło. To także świetna propozycja dla osób, które lubią niestandardowe apartamenty w kamienicach o dużych powierzchniach, charakteryzujące się ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Ekskluzywny apartament z ogromnym potencjałem. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowym apartamencie.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4143)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85