po lewej ekskluzywny salon po prawej aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży w okolicach Rzeszowa

Apartament na sprzedaż w okolicach Rzeszowa

Ekskluzywny apartament 3-pokojowy w okolicach Rzeszowa (podkarpackie) za 310 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 1965 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 85,6 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunkach: południowo-wschodnim, południowo-zachodnim, północno- wschodnim i północno-zachodnim.

Luksusowy apartament poszczycić się może niezwykle komfortowym wykończeniem w najwyższym standardzie i z materiałów najlepszego sortu. Ekskluzywny apartament objęty jest programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a wynagrodzenie pośrednika opłaca tylko sprzedający. Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Ekskluzywny apartament składa się z:
– salonu
– aneksu kuchennego
– 2 sypialni
– łazienki z wc
– przedpokoju
– taras

Bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców luksusowego apartamentu strzegą solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Ekskluzywny apartament po kapitalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono okna, instalacje wewnętrzne, aranżację z odnowieniem pomieszczeń, wstawiono nowe drzwi etc.

Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z przynależnym garażem, pomieszczeniem gospodarczym, strychem (z możliwością adaptacji na kolejne pomieszczenia mieszkalne lub odrębne mieszkanie) oraz udziałami w zabudowanej działce i w drodze dojazdowej. Atrakcyjna lokalizacja nieopodal szkoły, przychodni zdrowia, sklepów, delikatesów, kościoła. Oferta godna polecenia. Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. (135-964)

Kontakt:
Tel. +48 17 858 12 92
Tel. +48 512 399 966