nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w okolicach Wrocławia

Apartament na sprzedaż w okolicach Wrocławia

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 299 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze, w trzykondygnacyjnym budynku z 2011 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 61,85 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunkach północny – wschód. Luksusowy apartament poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją na terenie spokojnego, bezpiecznego osiedla. Obok parking. W pobliżu pełna infrastruktura w postaci szkół, supermarketów, przychodni zdrowia, salonów usługowo-handlowych itp.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z piwnicą o pow. 2,76 m2. Luksusowy apartament zaprojektowany i urządzony w nowoczesnym designie. Meble kuchenne wykonane zostały specjalnie na wymiar, a do nich dopasowane meble w salonie. Wszystko to tworzy niebywale spójne i eleganckie wnętrze. Ekskluzywny apartament składa się z następujących pomieszczeń: sypialnia + 2 balkony + pokój dziecka + wc + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + salon.

Przy konieczności finansowania zakupu luksusowego apartamentu kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-404)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338