komfortowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w okolicy Legnicy

Apartament na sprzedaż w okolicy Legnicy

Luksusowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 65,90 m2 w okolicy Legnicy (dolnośląskie) w cenie 219 tys zł na sprzedaż. Ekskluzywny apartament usytuowany jest na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2002 roku. Cena do negocjacji. Luksusowy apartament wyróżnia się niecodziennie wysokim poziomem standardu i prestiżu. Ekskluzywny apartament wykończony jest z najwyższej jakości materiałów i surowców. Mili sąsiedzi.

Luksusowy apartament o bardzo zadbanym i czystym wnętrzu. Bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców strzegą antywłamaniowe drzwi wejściowe. W oknach założone rolety. W cenie ekskluzywnego apartamentu zawarto już zabudowaną szafę w przedpokoju oraz w jednym z pokoi, meble w kuchni oraz sprzęt AGD. Wnętrze luksusowego apartamentu tworzą: salon + balkon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + przedpokój + wc.

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1238)

Kontakt:
Tel. +48 518 013 569