dwa ujęcia z luksusowego salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Poznaniu

Apartament na sprzedaż w Poznaniu

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Poznaniu (wielkopolskie) za 310 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na wysokim parterze pięciokondygnacyjnego budynku z 1989 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 50 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na północ i południe. Luksusowy apartament wykończony w bardzo wysokim, niecodziennie spotykanym standardzie z użyciem najlepszego gatunku materiałów.

Ekskluzywy apartament dedykowany najbardziej wymagającym klientom, a w szczególności młodym małżeństwom albo rodzinom oczekującym najwyższego standardu, luksusu, komfortu i prestiżu. Wnętrze luksusowego apartamentu przestronne i zaprojektowane w nowoczesnym designie. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje: salon + balkon + sypialnia + kuchnia + łazienka + wc + hol. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym oraz kompletnym umeblowaniem.

Luksusowy apartament przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia żadnych wydatków. Ekskluzywny apartament przeszedł kapitalny remont wraz z wymianą instalacji. Atrakcyjna, malownicza lokalizacja – luksusowy apartament znajduje się na zadbanym terenie z zielenią i placem zabaw dla dzieci. Nieopodal mieści się pełna infrastruktura handlowo-usługowa z wieloma sklepami i marketami znanych sieci, szkołami, przedszkolami, stacją paliw, bankami, pocztą etc. Dla miłośników sportu w odległości 600 m od luksusowego apartamentu położona jest miejska pływalnia. W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do dyspozycji i zapraszamy na prezentację.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-24)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl
Tel. +48 668 147 300