nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 461 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na parterze dwukondygnacyjnego budynku z 2018 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 94,3 metra kwadratowo. Ekspozycja okien na cztery strony świata. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości kupującego.

Luksusowy apartament znajduje się w spokojnej okolicy oraz w otoczeniu zadbanej, niskiej zabudowy z doskonałym dojazdem do centrum miasta. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu niezwykle atrakcyjne, słoneczne, jasne i przestronne. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ujętą w cenie opłatą za 2 miejsca postojowe oraz działką o pow. ok 100 m2 do wyłącznego użytku właściciela mieszkania.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco:
– salon
– 2 sypialnie
– łazienka
– garderoba
– schowek
– kuchnia
– przedpokój
– taras

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. W pobliżu luksusowego apartamentu mieści się kompletna infrastruktura niezbędna w codziennym życiu. Jeżeli planujesz zakup ekskluzywnego apartamentu z kredytem hipotecznym, zadzwoń pod numer telefonu +48 668 295 777.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Szczecin ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-836)

Kontakt:
e-mail: j.brzeznicka@wgn.pl
Tel. +48 91 307 66 55
Tel. +48 668 295 777