salon w nowoczesnym designie znajdujący się w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 498 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku z 2018 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 101,81 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na północny wschód. Luksusowy apartament do sprzedaży w stanie deweloperskim.

Ekskluzywny apartament jest bezczynszowy, z przynależnym, pięknym tarasem. Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy oraz otoczeniu prestiżowej niskiej zabudowy to pierwsza z jego długiej listy zalet. Blisko stąd do centrum (10 minut). Luksusowy apartament o słonecznym, jasnym i widnym wnętrzu, na dodatek niebywale przestronnym. Do ekskluzywnego apartamentu przynależą aż 2 miejsca postojowe (w cenie).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco:
– salon
– 2 sypialnie
– łazienka
– garderoba
– kuchnia
– przedpokój.

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. W bezpośrednim sąsiedztwie ekskluzywnego apartamentu kompletna infrastruktura. Jeżeli planujesz zakup luksusowego apartamentu z kredytem hipotecznym, zadzwoń pod numer +48 668 295 777. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Szczecin ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-837)

Kontakt:
e-mail: j.brzeznicka@wgn.pl
Tel. +48 91 307 66 55
Tel. +48 668 295 777