stylowy salon i nowoczesna kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament dwupokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 299 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na wysokim parterze czterokondygnacyjnego budynku z 2012 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 43,02 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Ekskluzywny apartament objęty został słynnym programem ”Kupujący nie płaci prowizji”.

Wnętrze luksusowego apartamentu wykończone w bardzo wysokim standardzie przy użyciu materiałów najlepszego sortu. Tworzą je:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon loggia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój

Kuchnia urządzona pod wymiar z pełnym wyposażeniem w zabudowie. Łazienka w glazurze i terakocie z kabiną natryskową, została zaprojektowana zgodnie z aktualnymi trendami, a przy tym funkcjonalnie. Ekskluzywny apartament przygotowany od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia z ich strony jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Większość umeblowania i wyposażenie zawarta jest w cenie. W budynku nie ma piwnic, ale jest garażowiec.

Doskonała lokalizacja. Luksusowy apartament adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności singli bądź rodziny z dzieckiem. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (182-318)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl
Tel. +48 91 307 93 93
Tel. +48 796 665 033