stylowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Ekskluzywny apartament 3-pokojowy o powierzchni 69,85 m2 w Szczecinie (zachodniopomorskie) w cenie 480 tys zł na sprzedaż.
Luksusowy apartament znajduje się w 3-kondygnacyjnej, uroczym, zabytkowym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą: salon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka + jadalnia + gabinet + sypialnia. Luksusowy apartament z osobnym, prywatnym wejściem przez dobudowane schody z małym gankiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie umeblowany. Duże wrażenie estetyczne stwarza oryginalne, nowoczesne oświetlenie, przez które wnętrze nabiera niezwykle klimatycznej atmosfery. Projekt luksusowego apartamentu ręki słynnego architekta. Za jego radą, we wnętrzu dominuje spokojna, jasna kolorystyka, ożywiona mocniejszymi akcentami. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu. Każdy zainteresowany zakupem ekskluzywnego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. (170-653)

Kontakt:
e-mail: maciej.brzozowski@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 531 570 780