widok od strony salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Ustroniu

Apartament na sprzedaż w Ustroniu

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Ustroniu (śląskie) za 390 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku z 2011 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 48 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południe. Luksusowy apartament nadaje się od razu do zamieszkania.

Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu są imponujące widoki z okien na Czantorię i Równicę, najwyższy standard wykończenia wnętrza oraz najlepszej klasy użyte materiały. Wnętrze luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– kuchnia
– balkon
– sypialnia
– łazienka.
Do ekskluzywnego apartamentu przynależ miejsce w podziemnym garażu.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla to kolejna z długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Powyższe informacje na temat luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25383)

Kontakt:
Tel. +48 691 951 931