eleganckie i wytworne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Warszawa

Apartament na sprzedaż Warszawa

Ekskluzywny apartament w Warszawie (mazowieckie) za 1,69 mln złotych do sprzedaży. Trzy pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 19 799 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na dziewiątym piętrze dwudziestodwukondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2009 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 85,36 metrów kwadratowych. Wystawa okien na południowy wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż do własnej aranżacji, z ogromnym potencjałem, także inwestycyjnym. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa wyspecjalizowana, całodobowa ochrona z recepcją. Prestiżowa lokalizacja na terenie elitarnej inwestycji daje przyszłym właścicielom możliwość korzystania z wielu udogodnień, jak na przykład najlepiej wyposażonego fitness club w Polsce, 25-metrowego basenu czy znanej galerii handlowej. Kolejnymi zaletami oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu są: najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały oraz zapierający dech w piersiach widok z okien na panoramę miasta. Warto ponadto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest klimatyzowane. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością miejsce postojowe w podziemnym garażu (50 tys. zł).

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-17)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl
tel. +48 668 820 559