nowoczesny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży we Wrocławiu

Apartament na sprzedaż we Wrocławiu

Luksusowy apartament typu studio we Wrocławiu (dolnośląskie) za 224 tysiące złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 24,35 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na wschód. Ekskluzywny apartament na sprzedaż we Wrocławiu stanowić może dla przyszłego właściciela znakomitą lokatę kapitału, gdyż jest obecnie wynajmowany i może od razu zarabiać przy dzisiejszej, sprzyjającej koniunkturze.

Luksusowy apartament do sprzedaży we Wrocławiu wyróżnia się znakomitą lokalizacją w atrakcyjnej okolicy, nieopodal parku Klecińskiego. Kolejną zaletą ekskluzywnego apartamentu jest na pewno fakt, że jest całkowicie wyposażony (meble kuchenne pod wymiar z wbudowanym sprzętem AGD) z niektórymi elementami umeblowania (łóżko, fotel rozkładany, biurko, meblościanka, szafa wnękowa). W łazience znajduje się niezwykle komfortowy prysznic z funkcją hydromasażu.

Luksusowy apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon/sypialnia + przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży we Wrocławiu po kapitalnym remoncie, kiedy to wymieniono instalację elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną, a także zamontowane nowe plastikowe okna. Ponadto do luksusowego apartamentu na sprzedaż we Wrocławiu przynależy duża piwnica o pow. 7,6 m2. Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży we Wrocławiu kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-505)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633