nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywny apartament we Wrocławiu (dolnośląskie) za 485 tysięcy złotych do sprzedaży. Dwa pokoje.
Cena za metr kwadratowy – przy tym standardzie i lokalizacji – wynosi odpowiednio 9 898 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2014 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 49 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południowy wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale – znakomity jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest jego znakomita lokalizacja na terenie kameralnego, zamkniętym osiedla. To prawdziwa oaza bezpieczeństwa, ciszy i spokoju. Na wyciągnięcie ręki rozwinięta infrastruktura handlowa – liczne sklepy i punkty usługowe. Rodziny lubiące wypoczywać na świeżym powietrzu ucieszy bliskość terenów rekreacyjnych.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z umeblowaniem (w cenie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon
– salon
– przedpokój
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– sypialnia
– garderoba.

Długą listę zalet luksusowego apartamentu na sprzedaż uzupełniają: estetyczne wnętrze, wysoki standard oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Warto w tym miejscu podkreślić, że wszystkie pomieszczenia i pokoje ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są zaprojektowane w nowoczesnym stylu.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Zainteresowanych zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16028)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17