przestronne, słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywny apartament we Wrocławiu (dolnośląskie) za 665 tysięcy złotych do sprzedaży. Cztery pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 670 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2017 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 99,7 metra kwadratowego.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może przestronnymi pomieszczeniami z dużymi oknami, skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na miasto, bardzo wysokim standardem wykończenia oraz najlepszej klasy użytymi materiałami. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy przynależne miejsce postojowe w parkingu podziemnym za 20 000 zł.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM I:
– 2 balkony
– łazienka
– sypialnia
– kuchnia
– salon
– hol
POZIOM II:
– 2 sypialnie
– balkon.

Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w wyjątkowo cichej i spokojnej okolicy, z mnóstwem zieleni, niedaleko od centrum. Polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Luksusowy apartament na sprzedaż gotowy od razu do zamieszkania. Luksusowy apartament do sprzedaży na w ramach słynnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16011)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 19
Tel. +48 609 130 707