zapierające dech w piersiach wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2020 roku o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2,2 tys. złotych miesięcznie, a także komfortową powierzchnię 52,2 mkw. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kaucji 2,2 tys. zł.

Ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się wśród rozwiniętej infrastruktury (sklepy, kluby fitness, targowisko miejskie, ośrodek zdrowia, plac zabaw, park, obiekty sportowe). Luksusowy apartament na wynajem kompletnie wyposażony i umeblowany. Dodatkowo właściciel dopuszcza domeblowanie i doposażenie po wcześniejszych negocjacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia nowym najemcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba między innymi ogrzewanie podłogowe ze sterownikami do regulacji temperatury ogrzewania. Na zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe przy budynku. Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy komórka lokatorska. Niesamowicie efektownie prezentuje się we wnętrzu oświetlenie LED-owe.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi wykończonych w nowoczesnym designie: salon + przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + balkon. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12718)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl