kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Częstochowa

Apartament na wynajem Częstochowa

Luksusowy apartament na wynajem w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,5 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 100 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien oraz trzy pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na pierwszym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o dwóch kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament na wynajem kompletnie wyposażony w RTV/AGD. Ekskluzywny apartament do wynajęcia składa się z: przedpokoju + łazienki + garderoby + aneksu kuchennego + pokoju dziennego + 2 sypialni. Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najemcom możliwość parkowania na ogrodzonym terenie za zgodą właściciela.

Posiadamy w ofercie wiele luksusowych apartamentów na wynajem w Częstochowie. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7754)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl