wytworny i prestiżowy salon w luksusowym apartamencie do wynajęcia Inowrocław

Apartament na wynajem Inowrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na wynajem to na pewno najwyższy standard, atrakcyjna cena 1 050 złotych miesięcznie oraz duża powierzchnia 70,5 m2 w 3-kondygnacyjnej kamienicy. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie 3 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: ekspozycja okien w kierunku wschód – zachód, wygodne III piętro, a także konkurencyjna cena. Najem okazjonalny.

Prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– spiżarnia
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy pomieszczenie piwniczne. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zaaranżowane w modnej stylistyce (panele, kamień ozdobny, gładzie, podwieszane, obniżone sufity).

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-3927)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl