3 ujęcia luksusowego wnętrza ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Katowice

Apartament na wynajem Katowice

Luksusowy apartament do wynajmu w Katowicach (śląskie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w kamienicy i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na drugim piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1,8 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 39 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– kuchnia
– salon.

Luksusowy apartament na wynajem wraz z umeblowaniem. Kuchnia i łazienka również z pełnym wyposażeniem. Ekskluzywny apartament do wynajmu po kapitalnym remoncie, kiedy to m.in.: zainstalowano centralne ogrzewanie gazowe z piecem dwufunkcyjnym i zamkniętą komorą spalania oraz wykonano wszystkie tynki.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (025-9322)

Kontakt:
e-mail: sosnowiec@wgn.pl