słoneczny pokój dzienny w luksusowym apartamencie do wynajęcia Katowice

Apartament na wynajem Katowice

Luksusowy apartament na wynajem w Katowicach (śląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 1,8 tys. złotych miesięcznie,a także duża powierzchnia 39 mkw. w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód, wygodne, czwarte piętro oraz konkurencyjna cena. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajmu znajduje się w otoczeniu bogatej infrastruktury (wyższych uczelni, sklepów, budynków biurowych, obiektów użyteczności publicznej). Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się swoim funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: przedpokój + łazienka z wc + sypialnia + jadalna + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na wynajem przeszedł generalny remont.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-145)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl