widok z salonu na aneks kuchenny i jadalnię w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament na wynajem Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 1 650 złotych miesięcznie na wynajem.
2 pokoje. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na VI piętrze 9-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 1970 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu wynosi 38 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na wynajem przygotowana od razu do zamieszkania przez nowych najemców.

Prestiżowa, elitarna lokalizacja zaledwie kwadrans spacerem od Rynku Głównego to bezapelacyjnie najmocniejszy atut tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W otoczeniu znajduje się znakomicie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa i komunikacyjna. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój + balkon.
Z balkonu ekskluzywnego apartamentu na wynajem rozpościera się imponujący widok na panoramę miasta. Luksusowy apartament do wynajęcia kompletnie umeblowany i wyposażony. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1065)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
Tel. +48 574 577 377