urządzony i zaprojektowany w stylu klasycznym salon w luksusowym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament na wynajem Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 2,5 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
3 pokoje. Luksusowy apartament mieści się na III piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 1990 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 68 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na północ – południe – wschód. Luksusowy apartament przygotowany od razu do zamieszkania.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– garderoba
– przedpokój.
Z okien rozpościerają się imponujące widoki na zieleń. W cenie luksusowego apartamentu do wynajmu ujęto już widoczne na zdjęciach umeblowanie.

Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w otoczeniu kompletnej infrastruktury: sklepy, dyskonty, lokale usługowe, szkoły, Park Lotników Polskich, Tauron Arena Kraków, korty tenisowe, Akademia Wychowania Fizycznego, Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Krakowska. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1047)

Kontakt
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242