prestiżowe wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Kraków

Apartament na wynajem Kraków

Ekskluzywny apartament o powierzchni 82 m2 w Krakowie (małopolskie) w cenie 2,4 tysiąca zł/m-c na wynajem.
3 pokoje. Luksusowy apartament usytuowany jest na I piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy. Budynek oddany do użytku w 1910 roku. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany od razu do zamieszkania przez nowych najmujących.

Prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście, w samym centrum miasta, w zadbanej kamienicy to pierwsza z długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Do Rynku Głównego jest zaledwie 5 minut spacerem. Nieopodal pełna infrastruktura w postaci wielu sklepów, kawiarni, restauracji, dwóch galerii handlowych etc.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na wynajem prezentuje się następująco: pokój kominkowy + pokój stołowy + sypialnia + kuchnia + balkon + spiżarnia + łazienka + garderoba + przedpokój. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 15 metrów kwadratowych.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia są kompletnie umeblowane i wyposażone w wysokiej jakości sprzęt AGD/RTV. Luksusowy apartament do wynajmu ogrzewany gazowo za pomocą nowego pieca energooszczędnego z zamontowanym termostatem. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1069)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
Tel. +48 570 927 907