widok z aneksu kuchennego na salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Łódź

Apartament na wynajem Łódź

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Łodzi (łódzkie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 70 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament na wynajem znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto swoją ceną 2,3 tys. zł/m-c i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do wynajmu doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na wynajem ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament do wynajmu typu loft składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– łazienka
– aneks kuchenny
– pokój dzienny
– przedpokój
– sypialnia.

Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może znakomitą lokalizacją na terenie poszukiwanego osiedla, wśród bogatej infrastruktury (sklepów, budynków użyteczności publicznej etc.). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu całkowicie umeblowane. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest obecność pomieszczenia gospodarczego. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością zawarta już w cenie opłata za garaż.

Serdecznie zapraszam. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-264)

Kontakt:
e-mail: i.retych@wgn.pl