elitarny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Ostrów Wielkopolski

Apartament na wynajem Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Cena – 1 300 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na parterze 2-kondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje 2 pokoje o łącznej powierzchni 30,18 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Budynek o 2 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zaaranżowany w modnej stylistyce loftu (industrialny klimat + nowoczesny design) wzbogaconej o elementy skandynawskiej aranżacji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– korytarz
– taras.
Ekskluzywny apartament na wynajem przeszedł generalny remont, kiedy to m.in. wymieniono wszystkie instalacje, odrestaurowano naturalną cegłę itp.

Luksusowy apartament do wynajęcia wraz z całym umeblowaniem widocznym na zdjęciu. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 900 zł. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9220)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl