ciekawe oświetlenie ekskluzywnego salonu w luksusowym apartamencie do wynajęcia Poznań

Apartament na wynajem Poznań

Luksusowy apartament do wynajęcia w Poznaniu (wielkopolskie). Kawalerka, 1 pokój, studio. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 1,5 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 31 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na wynajem na okres co najmniej dwunastu miesięcy. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys. zł, a także jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura nieruchomości w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu + podatek VAT.

Ekskluzywny apartament do wynajmu całkowicie umeblowany i wyposażony. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: korytarz + łazienka + kuchnia + pokój dzienny + balkon. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się także doskonałą lokalizacją w atrakcyjnym punkcie komunikacyjnym. Wokół rozwinięta infrastruktura: urocze kawiarnie, wykwintne restauracje, drogerie, banki, piekarnie, kwiaciarnie, apteki oraz sklepy. Dużym udogodnieniem jest na pewno bliskość Jeżyckiego Rynku, gdzie dojdziemy w dwie minuty.

Skontaktuj się z nami droga mejlową i umów się na prezentację. Przy transakcji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-356)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl