wytworny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Poznań

Apartament na wynajem Poznań

Luksusowy apartament do wynajmu w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe – wschód. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2004 roku o 4 kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 2 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, I piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1 800 złotych miesięcznie a także komfortową powierzchnię 54,57 mkw.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim przestronnym, słonecznym, jasnym i widnym wnętrzem: pokój dzienny + balkon + pokój + kuchnia + łazienka + przedpokój. Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy piwnica. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje także malowniczą lokalizacją w zielonej okolicy nieopodal rozległych terenów sportowo-rekreacyjnych. Wokół infrastruktura handlowo-usługowa:
– liczne sklepy
– markety
– dyskonty znanych sieci
– apteki
– urząd pocztowy
– kwiaciarnie
– restauracje
– ośrodek zdrowia
– szkoły
– place zabaw dla dzieci
– kompleks rekreacyjny
– szlaki piesze
– szlaki biegowe
– ścieżki rowerowe
– stajnia rekreacyjno-sportowa
– hala sportowa
– tereny jeździeckie.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Przy transakcji wynajmu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-164)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl