przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2019 roku o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 3 tys. złotych miesięcznie oraz komfortową  powierzchnię 69 mkw.

Ekskluzywny apartament na wynajem dedykowany najbardziej wymagającemu klientowi. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu jest kompletnie wyposażone oraz wykończone. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: balkon + salon + łazienka + korytarz + 2 sypialnie + aneks kuchenny. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla. Ogromną zaletą jest z pewnością przynależne pomieszczenie gospodarcze. Na zmotoryzowanych czeka miejsce postojowe. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia nowym najemcom również ogromne poczucie komfortu (klimatyzacja). Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11599)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl