stylowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecin (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 2 500 złotych miesięcznie, 3 pokoje, powierzchnia 64 mkw. a także położenie na II piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku.

Luksusowy apartament do wynajęcia kompletnie umeblowany i wyposażony. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu: pokój dzienny + jadalnia + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + balkon. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w cichej i spokojnej lokalizacji. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w hali garażowej. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł płatna jednorazowo. Serdecznie zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11925)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl