na pierwszym planie salon, w oddali jadalnia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 2,5 tys.  złotych miesięcznie,a także duża powierzchnia 70 mkw. w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2013 roku. Wszystkie cztery pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne drugie piętro oraz konkurencyjna cena.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim prestiżowym, komfortowym i słonecznym wnętrzem. Warto dodać, że wszystkie pomieszczenia są wyposażone w meble i sprzęt AGD. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: salon + kuchnia + przedpokój + 3 sypialnie + łazienka. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca doskonałą lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy.

Serdecznie zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11635)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl