po lewej prestiżowe wnętrze salonu, po prawej fragment nowoczesnej kuchni w luksusowym apartamencie do wynajęcia w Krakowie

Apartament na wynajem w Krakowie

Luksusowy apartament czteropokojowy w Krakowie (małopolskie) za 5,5 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnej kamienicy z 1920 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 120 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na trzy strony świata: zachód, wschód i południe. Elitarna lokalizacja nieopodal krakowskiego Rynku z bliskim dostępem do wielu luksusowych restauracji, muzeum, teatru, klubów, kawiarni to pierwsza z zalet tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą:
– salon
– 2 łazienki
– balkon
– 3 sypialnie
– aneks kuchenny.
Wszystkie pomieszczenia luksusowego apartamentu zaprojektowane i wykończone w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie. Ekskluzywny apartament objęty został programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najemca nie płaci agencji prowizji, a opłatę ponosi właściciel (strona wynajmująca).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-14)

Kontakt:
e-mail: p.klimek@wgn.pl
Tel. +48 535 736 406