nowocześnie zaprojektowany i urządzony salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia w Krakowie

Apartament na wynajem w Krakowie

Luksusowy apartament czteropokojowy w Krakowie (małopolskie) za 5,9 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnej kamienicy. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 90 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na wschód i zachód. Ekskluzywny apartament urzeka przede wszystkim swoją unikatową lokalizacją na krakowskim Kazimierzu – dzielnicy uchodzącej za jedną z najbardziej prestiżowych w Polsce. Wokół znajdują się liczne centra kulturowe, słynne lokale usługowe, ekskluzywne restauracje itp.

Wnętrze luksusowego apartamentu tworzą dwa poziomy:
POZIOM 1: open space + wc + salon + loggia + aneks kuchenny
POZIOM 2: 3 sypialnie + biblioteka + przedpokój + łazienka.
Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu jest sekretne przejście z głównej sypialni na taras na dachu, skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta. Wszystkie pomieszczenia i pokoje luksusowego apartamentu wykończone w najwyższym standardzie przy użyciu najlepszej klasy materiałów. Komfort użytkowania ekskluzywnego apartamentu podnosi również zainstalowane ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zaawansowana instalacja alarmowa oraz solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Na uwagę zasługuje również sam budynek, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament. Wśród jego udogodnień można wyliczyć całodobową ochronę, monitoring, recepcję oraz wewnętrzne patio ze starannie urządzonym ogrodem. W cenie luksusowego apartamentu ujęto opłatę za 2 miejsca postojowe w garażu. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-694)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242