po lewej prestiżowy salon, po prawej nowoczesna kuchnia w luksusowym apartamencie do wynajmu we Wrocławiu

Apartament na wynajem we Wrocławiu

Luksusowy apartament trzypokojowy we Wrocławiu (dolnośląskie) za 3,9 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na szóstym piętrze ośmio-kondygnacyjnego budynku z 2016 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 73,73 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na wschód i zachód. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Dodatkowo przyszły najmujący zwolniony jest z opłaty za prowizję dla biura, gdyż luksusowy apartament objęty został programem „Oferta bezpośrednia”.

Ekskluzywny apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: hol + salon + gabinet + balkon + łazienka + aneks kuchenny + sypialnia + wc. Wszystkie pomieszczenia luksusowego apartamentu zostały wyposażone i umeblowane, dzięki czemu ekskluzywny apartament przygotowany jest do natychmiastowego wprowadzenia się nowych domowników. To doskonała propozycja dla najbardziej wymagających klientów, dla których priorytetami przy wyborze są: najwyższy standard, najlepszej jakości materiały, szyk, prestiż, elegancja, komfort oraz atrakcyjna lokalizacja. Mocnym punktem luksusowego apartamentu na wynajem jest przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 200 zł miesięcznie).

Ekskluzywny apartament do wynajęcia naszpikowany jest nowoczesnymi gadżetami i technologiami, jak na przykład rozbudowane inteligentne systemy elektroniczne oraz klimatyzacja. Warto w tym miejscu dodać, że wnętrze oraz niektóre części umeblowania luksusowego apartamentu były projektowane przez profesjonalnego architekta. Ekskluzywny apartament znajduje się w pobliżu pełnej infrastruktury oraz terenów zielonych sprzyjających rekreacji. pierwszym miesiącu wynajmy ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15359)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15