nowoczesny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Białystok

Apartament sprzedaż Białystok

Luksusowy apartament w Białymstoku (podlaskie) za 498 000 złotych na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– łazienka z wc
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– korytarza
– kuchnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z kompletnym, widocznym na zdjęciach wyposażeniem. Rodziny posiadające samochód na pewni ucieszy zawarta w cenie opłata za 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia.

Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 9 055 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na IV piętrze 8-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2017 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 55 metrów kwadratowych. Do ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica oraz komórka lokatorska.

Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz bezpłatne konsultacje kredytowe z 26 banków z doradcami. (131-1890)

Kontakt:
e-mail: u.lukaszewicz@wgn.pl
tel. +48 85 66 100 72
tel. +48 787 635 987